Zpět na článek

SHON - Czech corner


druhá příloha k článku Významné hnízdiště rorýsů obecných v Praze-Hostivaři

Pokračování výběru jednotlivých snímků ze záznamů webové kamery.

Obrázek č. 109: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 110: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 111: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 112: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 113: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 114: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 115: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 116: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 117: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 118: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 119: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 120: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 121: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 122: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 123: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 124: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 125: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 126: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 127: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 128: Letící skupina rorýsů (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 129: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 130: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 131: Letící rorýsi. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 132: Letící rorýsi. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 133: Letící rorýs, další v dálce za ním. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 134: Letící rorýs, další v dálce za ním. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 135: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 136: Letící rorýs, další v dálce za ním. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 137: Rorýs přilétající ke kameře. Tento a následujících šest obrázků na sebe navazují. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 138: Rorýs přilétající ke kameře. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 139: Rorýs přilétající ke kameře. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 140: Rorýs přilétající ke kameře. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 141: Rorýs přilétající ke kameře. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 142: Rorýs přilétající ke kameře. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 143: Rorýs se zastavil těsně před kamerou. Obraz je světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 144: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 145: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 146: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 147: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 148: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 149: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce. Na tomto a následujících obrázcích vypadají rorýsi až neskutečně, což je způsobeno jejich rychlým pohybem blízko kamery (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 150: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 151: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 152: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Obrázek č. 153: Letící rorýs. Obraz je příliš světlý, protože do objektivu kamery svítilo Slunce (kliknutím myší na obrázek jej dostanete větší).

Zpět na začátek

Tato stránka využívá Webhosting poskytuje Český hosting